Yaptığınız Spor Hedeflediğiniz Sonuçları Getirsin!

Protein Beslenme Paketleri

Hemen Abone Ol

Formu doldurun, size ulaşalım

Meal Box Protein Abonelikleri

Günlük öğün tercihinizi, kalori ihtiyacınıza uygun olarak, 1-10-20-30-45-60 günlük paketler şeklinde seçebilirsiniz.

Sporcu Beslenmesinde
Uzman Diyetisyenimizden

  • Spor performansını etkileyen temel faktörlerin başında genetik yapı, uygun antrenman ve beslenme gelmektedir. Beslenme, sporun doğru ve faydalı olmasındaki en önemli etken sayılmaktadır. Sadece profesyonel sporcuların değil haftanın ortalama 5 günü 1-2 saat egzersiz yapan bireylerin spor performansının artması, fiziksel ve mental anlamda maksimum faydayı sağlamaları için beslenme tamamlayıcı bir işlev görür.
  • Spor performansı ve beslenmesinin en önemli belirteçlerinden biri doğru ve yeterli protein alımıdır. Proteinlerin yapı taşı olan amino asitler, vücut organlarının en küçük birimi olan hücrelerin esas yapısını oluşturmaktadır. Proteinler yıpranmış dokuların onarımında, kasları korumada, spor performansını arttırmada, kanın hızlı pompalanmasında görevlidir. Kasların egzersiz sonrası kolay ve hızlı toparlanması, yüksek efora ihtiyaç duyulan aktivitelerde oksijen kullanımını için doğru ve yeterli protein alımı gereklidir.
  • İhtiyaçtan fazla alınan proteinin vücutta yağ olarak depolanması, proteinlerin atım ürünü olan ürenin vücuttan uzaklaştırılması için idrar çıkışını arttırması, böylece vücuttan daha fazla sıvı kaybedildiği ve dehidrasyona neden olması, ayrıca fazla protein alımı karaciğer ve böbreklerin daha fazla yorulmasına ve vücuttan kalsiyum atımına da neden olması sebebiyle bir beslenme uzmanına danışılması en doğru hareket olacaktır.
  • Hayatın temposundan spora zar zor vakit ayırıyor olabilirsiniz ama nasıl besleneceğim, spor için gerekli olan doğru protein, karbonhidrat, yağ ve mineralleri doğru miktarlarda nasıl alacağım diye düşünmenize gerek yok. Beslenme uzmanlarımız tarafından spor yapan bireyler için hazırlanan yüksek proteinli beslenme paketlerimiz tam size göre. Yüksek kalite ürünler kullanarak görsel bir şölen eşliğinde sunduğumuz yemeklerimiz her gün sizin kapınıza kadar gelmekte.
about

Ne Sunuyoruz?

  • Fiziksel aktivite ile birlikte kas kütlenizi arttırırken yağ oranınızı da kontrol altında tutmanızı sağlayan bu aboneliğimizle protein, karbonhidrat, sağlıklı yağlar (sadece sızma zeytinyağı ve tereyağı) ve klorofilli sebzelerin gün içerisinde yeterli miktarda ve doğru zamanda alınmasını sağlıyoruz.
  • Dengeli hazırlanmış bu beslenme biçimi ile fitness hedeflerinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Uzman diyetisyenlerimiz ile birlikte profesyonel olarak hazırladığımız, günde 5 öğünden oluşan zengin içerikli menülerimizi her gün adresinize ulaştırıyoruz.
  • Yemeklerimizde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz.

 

Örnek Günlük Menüler

Kullandığımız Markalar

Kalori Hesaplama

Günlük ihtiyacınız olan kaloriyi hesaplayın

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üretim Mutfağımız

1200 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 36 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 30.000 tabak yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.Güvenli Teslimat

Teslimat personelimize gerekli tüm ekipmanlar, el dezenfektanları, eldivenler, maskeler verildi ve teslimatlarımızı bu ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teslimat araçlarımız özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizleniyor. 

Bizi üyelerimizden dinleyin..

ref

MacFit hediyeli 30 günlük paket satın aldım. Spor ve yemeği birlikte götürmek çok daha iyi oldu. Bu kampanya bana çok uydu. Teşekkürler.

Şener Özyıldırım

Avukat

ref

Meal Box Fit ile yaza girmeden hedefime ulaştım. Gerektiği zaman benim için bir kurtarıcı.

Ersoy Yıldırım

Serbest Meslek

ref

20 gün olmadan istediğim sonucu aldım. Ve hiç aç kalmadan, tamamen ağız tadıma uygun ve kaliteli yemeklerle... Size çok teşekkür ediyorum sayenizde hiç aç kalmadan kaliteli besleniyorum. Lütfen kalitenizden hiç ödün vermeyin.

Sevil Sever

Digital Pazarlama Uzmanı

* Bu yorumlar, kullanıcılarımızın kendi tecrübeleri olup, yaşayacağınız deneyim ve sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

whatsapp