"Taşıma Yemek" ve

"Yerinde Yemek" Hizmetlerimizle,

Her Türlü Kurumsal Yemek

İhtiyacınıza Talibiz!

 

"Taşıma Yemek" ve

"Yerinde Yemek" Hizmetlerimizle,

Her Türlü Kurumsal Yemek

İhtiyacınıza Talibiz!

 

Hemen Teklif Al

Şirketiniz için en uygun plana ve teklife ulaşmanız çok kolay. Birkaç soruyu cevaplayın ve sizi hemen arayalım

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

- İş yerinizde yemek üretimi için uygun altyapı yoksa,

 

- Yemekhanenizde ve iş yerlerinde koku istemiyorsanız,

 

- Çalışma alanından tasarruf etmek istiyorsanız,

 

- Yemek maliyetlerinizi makul düzeyde tutmak istiyorsanız,

 

- Ürün tedariği, depolama, maliyet araştırması, pişirme gibi hiçbir ayrıntıyla uğraşmanıza gerek kalmadan bütün organizasyonu sizin adınıza üstleniyoruz. 

 

- Güvenilir üretici partnerlerimizin (güvenilir yemek üreticisi firmalar), hijyenik ve düzenli olarak gıda mühendislerimiz tarafından denetlenen mutfaklarında hazırlanan yemekleri, günlük olarak paslanmaz çelik gastronom küvetlerle ısı kaybını engelleyen thermo kutularla firmanıza tam zamanında ulaştırılmasını sağlıyoruz.

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ

- Firmanızın yemek üretimi için uygun alanı varsa, güvenilir üretici partnerlerimiz aracılığı ile, mevcut mutfağınızı kullanarak yoksa yeni mutfaklar kurarak, yerinde yemek üretim hizmeti sağlıyoruz.

 

- Kurulacak mutfağı, çalışacak elemanları ve hizmet şeklini, firmanızın ihtiyacına uygun olarak belirliyor ve tüm kurulum süreçlerini yönetiyoruz.

 

- Menü planlaması, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni; hijyen, sağlık kontrolü, personel temini ve eğitimi, yemek servisi gibi süreçlerin tüm sürecin sorumluluğunu işinin ehli olan ve sektörün en iyi üreticileri arasından seçtiğimiz partnerlerimize emanet ediyoruz.

 

- Meal Box olarak, üretim partnerlerimizi her aşamada sıkı denetliyor ve müşterilerimizle denetim sonuçlarını şeffaf şekilde paylaşıyoruz.

İş yerinizdeki her türlü
kurumsal yemek ihtiyacınız için
çözüm Meal Box'ta...

Paket yemek, taşıma yemek, yerinde yemek üretimi hizmetlerimizle, ihtiyacınıza etkili ve en kaliteli çözümü partnerlerimizle birlikte sağlıyoruz.

Hemen Teklif Al

Şirketiniz için en uygun plana ve teklife ulaşmanız çok kolay. Birkaç soruyu cevaplayın ve sizi hemen arayalım

whatsapp

Firmanızın ihtiyacı olan yemek hizmetini, sektörün en iyileri arasından seçtiğimiz güvenilir tedarikçilerimizle birlikte veriyoruz. Yalnızca en iyilerle çalışıyoruz.

whatsapp

Uygun fiyatlarımızla kaliteden ödün vermeden masraflarınızı düşürmenizi sağlıyoruz.

whatsapp

Kullanışlı dijital arayüzlerimizinden yemek hizmetinizi kendinizin yönetmesini sağlıyoruz. Kimseyle görüşmek zorunda olmadan, gönderilecek yemek sayısını değiştirebilir ya da ana yemek seçiminizi yapabilirsiniz.

whatsapp

İstek ve şikayetlere anında müdahale ederek çözüm odaklı ve memnuniyete dayalı bir çalışma sunuyoruz.

whatsapp

Kurumun çalışanlarından dijital yollarla geri bildirim ve yemek hizmeti hakkında değerlendirmeler alıyor ve servisimizi veriye dayalı olarak geliştiriyoruz.

Şubat 2020 Menü

Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü Meal Box Menüsü

Referanslarımız

Sağlıklı ve Lezzetli Yemek, Mutlu Personeller

Kapıya Yemek Servisi Lideri Meal Box olarak sağlık ve lezzet, bizim için en önemli unsurlar: Kaliteden ödün vermiyoruz, üretim partnerlerimize sağlık için gereken tüm önlemleri aldırıyor ve standartlarımızı koruyoruz. Partnerlerimizi tüm organizasyon süresince denetliyor, standartlarını belirliyor, firmanıza sunulan hizmetin gerekli standartlara uygun olarak yapılmasını sağlıyoruz.

Çalışanlarınıza ev yemeği tadında ve restoran yemeği kalitesinde sunmak istiyorsanız, Yerinde Yemek Üretimi, Taşıma Yemek Servisi, Bireysel Paketlenmiş Yemek Servisi hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize form doldurarak ulaşabilirsiniz.

Tedarikçilerimiz

Kimler Tercih Ediyor?

Meal Box abonelik sistemi, 3.000'den fazla memnun üyesi ile her gün büyüyor. İşte bazılarının görüşleri:

ref

Taşıma yemek hizmetini bizim için Meal Box yönetiyor. Bizimle yakından ilgileniyorlar, geri bildirimlerimize hızlı ve iyi çözümler buldular. Memmunuz.

Hülya VARLI

İK Uzmanı

ref

Daha önce çalıştığımız yemek firmalarından memnun kalmamıştık. Meal Box bizim için iyi bir üretici buldu, memnun olmazsak o üreticiyi de değiştirmeyi vaad etti. Bunlar bizim ikna olmamızı sağladı. Şu ana kadar hizmetten memnunuz.

Serkan Selim YILMAZ

İdari İşler Müdürü

ref

Meal Box sayesinde artık çalışanlarımdan yemek konusunda şikayet almıyorum. Yemekhaneye huzur geldi.

Çetin ALPAN

Kurucu

Karnınızı Doyuracak Haberler

Lezzetli kampanyalarımız ve yeniliklerimizden önce siz haberdar olun