Kurumsal Yemek Teklifi Al

Meal Box, şef yemeklerini iş yerinize getiriyor. Kurumsal yemek ve catering firmaları arasından kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkıyor. Kurumsal yemek hizmeti fiyatlarımızı öğrenmek için bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım!

Meal Box, şef yemeklerini iş yerinize getiriyor. Kurumsal yemek ve catering firmaları arasından kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkıyor. Kurumsal yemek hizmeti fiyatlarımızı öğrenmek için bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım!

*Bu hizmetimiz için en az 5 kişi olunması gerekmektedir.

*Bu hizmetimiz için en az 5 kişi olunması gerekmektedir.

Porselen Tabak Sunumuyla

Taşıma Yemek

- İş yerinizde yemekhane bulunuyor ancak üretim için uygun altyapı yoksa,

 

- Yemek maliyetlerinizi makul düzeyde tutmak istiyorsanız,

 

- Çalışan memnuniyetini önemsiyorsanız,

 

- Yemekhanenizde ve iş yerinizde koku istemiyorsanız,

 

 

Sizin için uygun hizmetimiz Porselen Tabak Sunumuyla Taşıma Yemek Hizmeti:

 

 

Hijyenik mutfaklarda hazırlanan yemeklerimizi, her gün paslanmaz çelik gastronom küvetlerle ve ısı kaybını engelleyen termo kutularla firmanıza tam zamanında getiriyoruz.

 

Her gün standart, diyet, salata ana yemekli ve vejetaryen olmak üzere 4 farklı menü sunuyoruz.

 

Gurme lezzetteki şef yemeklerimizi, yemekhanenizde porselen tabaklarda ve restoran deneyimi ile çalışanlarınıza sunuyoruz.

 

Paket Sunumuyla

Taşıma Yemek

- İş yerinizde yemekhane ya da mutfağınız yoksa,

 

- İş yerinizin çevresinde restoran fiyatları bütçenizi aşıyorsa,

 

- Fast food yemekten sıkıldıysanız, sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorsanız,

 

- İş yerinizde yemek üretilsin ya da yemekhane işletilsin istemiyorsanız,

 

 

Sizin için uygun hizmetimiz Bireysel Porsiyonlanmış Paket Sunumuyla Taşıma Yemek Hizmeti:

 

 

Hijyenik mutfakta günlük pişirilen şef yemeklerimiz, en kaliteli PP malzemeden kullan-at yemek kaplarına porsiyonlanır ve üstleri otomatik makinalarda kapatılır.

 

Her gün standart, vejetaryen, diyet ve salata ana yemekli 4 farklı menümüz hazırlanır. Her menüde 4 ya da 5 çeşit yemek vardır.

 

Gurme yemeklerimiz uzman eğitmen şefler tarafından pişirilir ve katkı maddesi içermez. Her ay değişen menümüz, şefler ve diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır.

 

Şef yemeklerimiz her gün adresinize sıcak olarak gelir.

 

Günün gurme menüsü sıcaklığı 3 saate kadar koruyan özel termo kutularda, tepsi, tek kullanımlık servis seti ve gurme ekmekler ile 10.30-12.30 saatleri arasında sıcak olarak adresinize teslim edilir.

about

Ofis Restoranı İş Modelimiz

  • Meal Box Şirket Yemekhanelerini "Ofis Restoranlarına" Dönüştürüyor...
  • Ofis Restoranı; geniş seçenekli menüsüyle, servis şekliyle, iç dekoruyla, canlı müziğiyle, ödeme sistemleriyle klasik bir yemekhaneden ayrışıyor.
  • Çalışanlar ne yiyeceklerine -Fix menü veya geniş Alacarte menü seçenekleri arasından- özgürce karar veriyorlar.
  • Meal Box'ın ödeme sistemi, Meal Pay ile %30’a varan oranda indirim kazanıyorlar.
about

Ofis Restoranı Nedir?
Ofis Restoranının Yemekhaneden Ne Farkı Var?

 • Yemekhane
  • Klasik bir ortam
  • Tek ya da sınırlı menü (tabldot)
  • Sadece ev yemeği menüleri
  • İşverenin menüleri seçtiği ve ödediği model
 • Ofis Restoranı
  • Göze hoş gelen bir ortam
  • Çalışanın geniş menülerden seçme imkanı
  • Ev yemeği ya da Fast Food seçenekler
  • Müzik ile keyiflendirilmiş
  • Çalışanların yemeklerini kendi seçtiği ve yemek/kredi kartı ile kendisinin ödeyebildiği model
 • Siz de şirket yemekhanenizi Meal Box’a teslim edin, keyifli bir ofis restauranınız olsun. Çalışan memnuniyetini ve sadakatini artırın.

 

 

 

 

Örnek Sunumlar

Paketli Sıcak Yemek Servisi

Örnek Sunumlar

Taşıma Yemek Hizmeti / Ofis Restoranı Sunumu

Günün Örnek Menüleri

Her gün 5 farklı menü seçeneği yalnızca Meal Box Kurumsal Yemek'te.

Neden Meal Box?

Herkese uygun beslenme çözümlerimiz, lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizle yanınızdayız!

Yemeklerimiz klasik tabldot yemekleri değil, gurme restoran yemekleridir. (Beef Stroganoff, Kung Pao Tavuk gibi özel tarifler içerir.)

Her gün 4 farklı menü çıkarıyoruz / Restoran kalitesinde vejeteryan, diyet ve salata menüleri de sunabiliyoruz.

Pek çok ulusal ve uluslararası firmanın tercihi (Referanslarımızı "Kurumsal Yemek Çözümleri" sayfamızda bulabilirsiniz.)

Üretimlerimizde sadece kategorisinde pazar lideri ya da ikincisi olan gıda markalarını kullanıyoruz.

7/24 denetime açık mutfaklarımız / Gıda mühendisimize kolay ve hızlı erişim

Dijital arayüzlerle kolay-hızlı hizmet (kişi sayısı değişiklikleri, menü seçimlerini kolayca kendiniz yapabilirsiniz)
mealbox

Referanslarımız


Kullandığımız Markalar

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üretim Mutfağımız

1200 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 36 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 30.000 tabak yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.Güvenli Teslimat

Teslimat personelimize gerekli tüm ekipmanlar, el dezenfektanları, eldivenler, maskeler verildi ve teslimatlarımızı bu ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teslimat araçlarımız özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizleniyor. 

Tüm kurumsal hizmetlerimiz için bilgilerinizi bırakın.

mealbox

Müşterilerimizin Görüşleri

Meal Box Kurumsal Sıcak Yemek Servisi sistemi, 200 kurumsal müşterisi ve 5.000'den fazla memnun üyesi ile her gün büyüyor. İşte bazılarının görüşleri:

ref

Meal Box ile tanışıklığımız, pandemi döneminde daha kaliteli bir hizmet almak istememizle gerçekleşti. Bu sürede, ürün ve hizmet kalitesinden memnun olduğumuz gibi, müşteri geribildirimlerini düzenli bir şekilde almaları ve kendilerini geliştirmeye önem vermelerinden de memnunuz. Başarılarının devamını dilerim.

Pınar Güzel

Firma Yetkilisi

ref

Sürekli iyi ve hijyenik yemek arayışımız vardı. Pandemi döneminde Meal Box ile tanıştık. Yaklaşık 2 yıldır düzenli çalışıyoruz. Menüleri, lezzeti, güvenli olması tercihimizi doğruluyor. Bunun yanında görüşlerinizi de önemle dikkate alıyor ve uyguluyorlar. Özetle kendi mutfağımızdan yiyor gibiyiz.

Murat Yılmaz

Firma Yetkilisi

ref

Özellikle covid ortamında sağlamış oldukları hijyenik koşullar, menü çeşitliliği ve zamanında teslimat hizmetlerinin beraberinde müşteri temsilcilerinin sürekli ilgisi ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla da Meal Box, Covid sonrasında da tedarikçimiz olmayı garantiliyor.

Gülenay Çetinkaya

Firma Yetkilisi

ref

Meal Box yemekleri öğlen ofisimize özel termo kutuyla, üstü kapalı şık kaplarda geliyor. Yemekleri yemekhanemizde son sunuma hazır hale getiriyorlar. Menü tatmin edici, fiyatı dışardaki restoranlarda yemeye göre uygun ve kaliteli. Tavsiye ederim.

Kerem Yavaşoğlu

İdari İşler Müdürü

ref

Covid bitişi ile yemekhanemizi tekrar açmaya karar verdik. Meal Box bu hizmeti de veriyormuş. Öğle yemeği için her gün 4 farklı menüyü yemekhanemize getiriyorlar. Yıllık anlaşma yapmak zorunda değiliz. 3 aylık sözleşme ile ilerledik, sisteminin çok süreli bağlayıcılığı olmaması iyi. Bu sistemden memnunuz.

Meltem Turgan

Kurucu Ortak

ref

Öncelikle yemeklerinize olan göstermiş olduğunuz incelik ve titizlik teşekkür ederiz. Genel olarak menüleriniz lezzetli ve sunumunuz bir o kadar güzel sıcak oluşu muhteşem ve özel durumların dışında yemeklerimiz saatinde gelmektedir. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.:)

Seval Boz

Mali İşler Uzmanı

whatsapp