2-3-4 kişi için
aylık abonelik online satışta!

4/5 çeşit yemekten oluşan
günlük yemek aboneliği (soğuk teslim)

 
 


2-3-4 kişi için aylık
abonelik online satışta!

4/5 çeşit yemekten oluşan
günlük yemek aboneliği (soğuk teslim)

   

MENÜYÜ İNCELE HEMEN AL

about

Günün Soğuk Teslim Menüsü

Çorba, ana yemek ve yardımcı yemeklerden oluşan 4 çeşit menü adresinize teslim edilir.

Çorba, ana yemek ve yardımcı yemeklerden
oluşan 4 çeşit menü adresinize teslim edilir.

KDV dahil günlük kişi başı fiyat 

Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Hijyenik mutfakta günlük pişirilip özenle paketlenmiş gurme yemeklerimiz, her gün adresinize soğuk olarak gelir. Menülerimiz çok lezzetli ve gurme yemekler içerir. Her menüde 4 ya da 5 çeşit yemek vardır.  10 gün ya da 22 günlük abonelik sistemiyle satın alma yapabilirsiniz.

about

Gurme yemeklerimiz uzman eğitmen şefler tarafından özel buharlı fırınlarda kısık ateşle, uzun süre pişirilir ve katkı maddesi içermez. Her ay değişen menümüz, şefler ve diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır.

Günün yemek gurme menüsü 08:00 - 10:00 saatleri arasında soğuk zincirde adresinize teslim edilir.

Yemeklerinizi tavada, mikrodalga ya da klasik fırınlarda (cam ya da porselen kaba alarak) ısıtabilirsiniz.

Yemek kartı limitleriniz içinde kalarak, her gün sağlıklı ve lezzetli beslenmenizi sağlıyoruz.

 

about

Isıtma Talimatları

  • Çorbalar:
    Ocakta ısıtılacaksa sos tavasında 2 yemek kaşığı su ekleyerek 5 dakika kısık ateşte ısıtabilirsiniz. Mikrodalga fırında 2 dakika ısıtma yeterli olacaktır.

  • Sebzeli ve Etli Yemekler:
    Fırında üzerini folyo veya yağlı kağıtla kapatarak 160 derece ısıtılmış fırında 8 dakika ısıtabilirsiniz. Mikrodalga fırında 3 dakika ısıtma yeterli olacaktır.

  • Pilav ve Püre Gibi Yan Yemekler:
    Tercihen teflon tavada içerisine 2 kaşık su ekleyerek kapağı kapalı şekilde kısık ateşte ısıtabilirsiniz. Mikrodalga fırında 1.5 dakika ısıtma yeterli olacaktır.

 

Örnek Sunumlar

Örnek Menüler

Referanslarımız


Kullandığımız Markalar

 

Meal Box Güvenlidir

Meal Box yemekleri, anlaşmalı olduğumuz mutfaklarda tüm gıda üretim ve hijyen standartlarına uygun olarak bizim için özel olarak üretilmektedir. Aşağıdaki sertifikalar üretim partnerlerimize ait olup dilediğiniz zaman bu standartları sizler de mutfaklarımızı ziyaret ederek kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

 

Üretim Mutfağımız

1200 m2 kapalı alana sahip mutfağımızda, 36 kişilik deneyimli ve yetkin üretim ekibimiz, günlük 30.000 tabak yemek üretimi ve hijyenik porsiyonlama yapabiliyorlar. En önemli prensibimiz uçtan uca hijyen. Gurur duyduğumuz şey, Meal Box kurulduğu günden bu yana merkez mutfağı haricinde bir yerde, mutfak personeli haricinde KİMSEYİ, hiç bir yemeğine temas ettirmedi.Güvenli Teslimat

Teslimat personelimize gerekli tüm ekipmanlar, el dezenfektanları, eldivenler, maskeler verildi ve teslimatlarımızı bu ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Teslimat araçlarımız özel dezenfektanlarla düzenli olarak temizleniyor.