Biz Kimiz?

Meal Box, Meal Box Yemek ve Teknoloji A.Ş 'nin tescilli markasıdır. Şirketimiz, uluslararası şirketlerde (Procter&Gamble, AS Watsons) pazarlama, satış, IT ve tedarik zincir alanlarında yöneticilik deneyimleri bulunan üç eski profesyonel yönetici (Cüneyt Gürbüz, Murat Demirhan, Bülent Demirhan) tarafından 2012'de kurulmuştur. 2013 yılında Erikli-Nestle Waters eski CEO’su, Aslanoba Capital yatırım şirketi kurucusu ve sahibi Hasan Aslanoba’nın melek yatırımcı olması ile güçlenmiş ve Haziran 2014'te Ataşehir'de ilk şubesiyle hizmet vermeye başlamıştır. Şu an Meal Box, İstanbul'da hizmet veren, Türkiye'nin "en hızlı büyüyen" ev yemeği servisi ve Abone yemek servis zinciri haline gelmiştir.

Meal Box'ta Neler Var?

Meal Box, birbirinden lezzetli ve damak tadına uygun 60 farklı ev yemeğini ödüllü yemek kutusuyla her gün müşterilerine sunar. Bu lezzetleri ister tek, ister indirimli et/tavuk/sebze menüleri şeklinde, isterseniz kiloluk porsiyonlarda sipariş verebilirsiniz. Ek olarak Meal Box müşterilerine hem ev yemeği hem de kalorisi düşük(fit) yemek aboneliği sunarak uzun vadeli memnuniyet sağlar.

Meal Box Abonelik modeli; haftalık, aylık(22 gün) ya da 2 ay(44 gün) olacak şekilde yemek çözümü olarak ‘‘Her gün ne yesem?’’ sorusuna en pratik ve lezzetli çözümü sunar. İster eve ister ofise öğlen ya da akşam özel termo kutusunda teslim eder. Özel termo kutusu sayesinde yemekleriniz 2 saate kadar sıcak kalır. Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız!

Meal Box Fit Abonelik modeli; her gün, kalorisi hesaplanmış 5 öğün(3 ana – 2 ara öğün) yemeği sabah saat 11:00 – 12:30 arasında sizlere teslim ederiz. Kilonuza uygun, almanız gereken günlük kalori miktarına göre size en uygun paketi size sunarız. 1200, 1500 ve 1800 kalorilik diyet paketlerini 32 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunarız. Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız!

Meal Box Nerede Var?

Meal Box her yerde bulunmaz. www.MealBox.com.tr, mobil platformlar, 444 94 34 numaralı sipariş hattımızdan sipariş verebilirsiniz. Ya da aynı gurme ev yemeklerimizi, Kozyatağı ve Beşiktaş'da yer alan Express şubelerimizde veya Astoria AVM'deki ilk restoranımıza gelerek keyifli bir ortamda tadabilirsiniz.

Nasıl Öderim?

Meal Box’ta online ve kapıda ödeme seçenekleri vardır. Online olarak kredi kartı, Masterpass, BKM Express ve fastPay kullaranak; kapıda ise Kredi Kartı, Nakit, Multinet, Sodexo, Ticket Restaurant ve Set Card ile ödeyebilirsiniz.