Biz Kimiz?

Meal Box, Meal Box Yemek ve Teknoloji A.Ş 'nin tescilli markasıdır. Şirketimiz, uluslararası şirketlerde (Procter&Gamble, AS Watsons) pazarlama, satış, IT ve tedarik zincir alanlarında yöneticilik deneyimleri bulunan üç eski profesyonel yönetici (Cüneyt Gürbüz, Murat Demirhan, Bülent Demirhan) tarafından 2012'de kurulmuştur. 2013 yılında Erikli-Nestle Waters eski CEO’su, Aslanoba Capital yatırım şirketi kurucusu ve sahibi Hasan Aslanoba’nın melek yatırımcı olması ile güçlenmiş ve Haziran 2014'te Ataşehir'de ilk şubesiyle hizmet vermeye başlamıştır. Şu an Meal Box, İstanbul'da hizmet veren, Türkiye'nin "en hızlı büyüyen" ev yemeği servisi ve Abone yemek servis zinciri haline gelmiştir.

Meal Box'ta Neler Var?

Meal Box, 60 farklı çeşit ev yemeğini her gün, müşterilerine sunar. Bu lezzetleri ister tek , ister indirimli et/tavuk/sebze menüleri şeklinde, isterseniz de kiloluk porsiyonlarda sipariş verebilirsiniz. Buna ek olarak, Meal Box haftalık, 12 günlük, 22 günlük veya 44 günlük Abone Menüsü de müşterilerine sunar.

Meal Box Nerede Var?

Meal Box her yerde bulunmaz. www.MealBox.com.tr, mobil platformlar, 444 94 34 numaralı sipariş hattımızdan sipariş verebilirsiniz. Ya da aynı gurme ev yemeklerimizi, Kozyatağı ve Sancaktepe'de yer alan Express şubelerimizde veya Astoria AVM'deki ilk restoranımıza gelerek keyifli bir ortamda tadabilirsiniz.

Nasıl Öderim?

Meal Box’ta online ve kapıda ödeme seçenekleri vardır. Online olarak kredi kartı, Masterpass, BKM Express ve fastPay kullaranak; kapıda ise Kredi Kartı, Nakit, Multinet, Sodexo, Ticket Restaurant ve Set Card ile ödeyebilirsiniz.