DİYET, SPOR VE BESLENME UZMANI BİR ARADA!

İYİ YAŞAM ABONELİĞİ İLE
DİYET DE
SPOR DA HAYATINDA!

FORMU DOLDURUN, SİZE ULAŞALIM

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü ve Gizlilik Politikası

DETAYLARI GÖR

İYİ YAŞAM ABONELİĞİ NEDİR?

Spor yapanların doğru beslenmeyi, diyet yapanların ise sporu aksattığı modern hayatın akışında, Meal Box ve MACFit iş birliği ile oluşturulmuş bir aboneliktir. Bu abonelik sayesinde MACFit salonlarını sınırsız kullanma hakkınız ile birlikte, her gün 5 öğün diyet yemek kapınıza Meal Box tarafından teslim edilecek.

App Screenshots

BESLENME UZMANI DESTEĞİ

Beslenme uzmanımız, aboneliğiniz başladığında, ortasında ve aboneliğinizin ilerleyen dönemlerinde hep sizlerle olacak ve hedeflerinize daha rahat ve sağlıklı ulaşmanızı sağlayacak.

KONTROL SİZDE

Hangi salona gideceğiniz, hangi günler diyete ara vereceğiniz sizin elinizde! Böylece bunalmadan, motivasyon kaybı yaşamadan aboneliğinize devam edebilirsiniz.

İHTİYAÇLARINIZ TEK PAKETTE

Spora ayrı, diyete ayrı, beslenme uzmanına ayrı koşmayın diye, MACFit ve Meal Box iş birliği ile iyi yaşam ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir aboneliğe topladık ki siz amacınıza kolayca odaklanabilin.

NASIL ABONE OLURUM?

Kaydolun

Meal Box Fit üyeliğinizi tamamlayın ve ödemenizi gerçekleştirin. Diyete başlangıç tarihinizi ve hangi günler yemeğinizin size gelmesini istediğinizi işaretlemeyi unutmayın!

Aktive Edin

Kayıt olduktan sonra size iletilen kayıt kodunu, MACFit Yeni Üyelik sayfasında üye olurken, son adımda promosyon kodu alanına ekleyin. Şube olarak "Aylık Tüm MACFit'ler" seçeneğini işaretlemelisiniz.

Başlayın

Meal Box Fit kutuları seçtiğiniz günden itibaren, MACFit üyeliğiniz ise bir sonraki ayın ilk günü itibarı ile başlayacak. Diyet düzeninizi oturtup, ardından spora başlamanız motivasyon ve vücudunuzun alışması için en doğru yol olduğu için İYİ YAŞAM ABONELİĞİ bu yöntemi izlemektedir. Bu süreçte, beslenme uzmanımız da sizinle konuşup, hedef ve ihtiyaçlarınızı tespit ediyor olacak.

Yenilenin & Yenileyin

1 ayın sonunda hem kilo vermeye, hem de daha iyi yaşamaya başlamış olacaksınız! İYİ YAŞAM ABONELİĞİ 30 günlük bir abonelik olduğundan, 25. gününüz ile 29. gününüz arasında size ulaşıp yenileme sürecini başlatacağız. Motivasyon ve fit'liğinizi korumak için tavsiyemiz, devam etmeniz yönünde olacaktır.

FİYAT

İyi yaşamı yakalamanız, sağlıklı ve fit bir vücuda ulaşabilmeniz ve bunu koruyabilmeniz adına, sürdürülebilir bir abonelik imkanı sağlamak için size en uygun fiyatı hazırladık.

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz:

0850 532 60 62 WhatsApp

İYİ YAŞAM ABONELİĞİ

75.00 TL

52.90TL

GÜNLÜK

Kalori Seçiniz

  • 30 günlük MACFit All-Access
  • 30 günlük Meal Box Fit
  • Beslenme Uzmanı Desteği